A PŘIŠEL KONEC, ALE ZA TO NOVÝ ZAČÁTEK
NA NOVÉM BLOGU
                                  ↓ A TO TADY ↓                                     SPŘÁTELENÉ BLOGY

Valentýn + špatný den :/

14. února 2011 v 18:50 | Terouš |  Můj Svět ...
Abych řekla - mně je jedno jestli se v čechách slaví nebo neslaví americké zvyky, ale když už tak Valentýn si myslím že je docela dobrý svátek. Je pravda že mě trochu štve jak je toho všude hodně, ale možná tam bude trochu žárlivosti že já ten svátek nemám ani s kým slavit.

Aspoň vám tu popíšu můj ,,bezvadný'' den pod psa.

Ehm .. Ráno jsem se těšila že si dnešní den užiju, ale jako vždycky a to doopravdy ,,vždycky'' se mi stal opak. Zase jsem měla svůj den a hned první hodinu němčiny jsme měli učitele, kterýho já i skoro celý zbytek lidí z něminy nemá rádo.
  Když jsme dělali naše ,,oblíbené'' poslechy tak jsme si s holkama potají vytáhly sešity z občanky, protože jsme měli dneska z ní psát a učili se. Jenže on přesazoval a protože jsem byla u jednoho stolu já, Natálka a Týna, tak to nějakou záhadou uviděl. Zeptal se mě, co to mám za papír před sebou a já že občanku. Jenže on mi řekl ať mu jí dám tak jsem mu jí dala a zabavil mi jí. Jenže na mě nějak přišel zase pláč takže jsem se při hodině rozbrečela. A tím to začalo a táhlo se to celý den.
Po hodině jsem šla za ním, jestli mi jí vrátí a on řekl, že jí dá p.učitelce na občanku. Holky mě aspoň v tom potrželi a tak jsme hned za učitelem šli do kabinetu kde sídlí p.uč.
Když učitel vyšel z kabinetu tak holky podržely dveře a já vstoupila. Učitel ještě stál ve dveřích a řval na paní učitelku se záchvatem smíchu ať mi ho nedává. Ještě si pamatuju to ,, Nedávej jí ten sešit, nedávej ! '' a ještě se u toho smál - s prominutím blbec. Jenže když jsem šla ke stolu a zeptala se jestli mi paní učitelka dá ten sešit, tak mi řekla, že mi ho dá při hodině. Ale nejhorší bylo na tom, že sešti byl u paní učitelky, která si hodně ráda rejpne a tak jsem se bála aby mě nezesměšnila před třídou, ale protože ve třídě jsme bezva parta, tak jsem si trochu uvědomila, že by to ani zesměšnění nebylo.
  Když začala hodina občanky tak jsem se bála, protože když jsme si sedli, tak na mě zahoukala Natálka že má v ruce můj sešit a jak jsem pozorovala tak se smála a něco opravovala. Následující minuty jsme psali písemku, která mi vyšla na 2 nebo 3  a zhruba v půlce hodiny mi paní učitelka můj sešit podala takže jsem ji byla vděčná, že nic neudělala. V sešitě jsem našla jenom datum a podepsání, takže aspoň  mám zkontrolovaný sešit :)

A kdo nechce číst tenhle článek, tak jenom popřeji

♥ HEZKÝ VALENTÝN, NATUTY SI HO HEZKY PROŽIJTE  A JAK ŘÍKAJÍ AMERICKÉ PÍSNIČKY - BE MINE VALENTINE ♥  :) ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sport-forever sport-forever | Web | 17. února 2011 v 20:23 | Reagovat

Ahoj neprídeš mrknuť na môj blog?Mam ho nový.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama